Landelijke collecte ZOA

Vanwege het Corona virus kan de huis aan huis collecte van ZOA dit jaar niet doorgaan. U kunt daarom doneren via de Online Collectebus. Klik op de afbeelding hieronder of scan de QR code met uw mobiel om te doneren in de collectebus van de PKN kerken in Nijkerkerveen.


Prikbord

(Overig)
Jongeren Gespreksgroep Nijkerkerveen


(Overig)
De leukste tienerclub van Nijkerkerveen!


Kerkdiensten

05
apr
Ds. L.W. van der Sluijs
Aanvang: 09:30
Alleen online & kerkradio
05
apr
Uitzending archief preek
Aanvang: 18:30
Alleen online & kerkradio
10
apr
Ds. L.W. van der Sluijs
Aanvang: 19:30
Alleen online & kerkradio
Goede Vrijdag
12
apr
Ds. L.W. van der Sluijs
Aanvang: 09:30
Alleen online & kerkradio
1e Paasdag
12
apr
Uitzending archief preek
Aanvang: 18:30
Alleen online & kerkradio
1e Paasdag
13
apr
Ds. L.W. van der Sluijs
Aanvang: 09:30
Alleen online & kerkradio
2e Paasdag
Zangdienst
Bekijk kerkdiensten overzicht >>
Kerkdienst terugluisteren >>

Adres

Grote Kerk Nijkerkerveen
Nieuwe Kerkstraat 75
3864EC Nijkerkerveen
Bekijk op de kaart >>
 
De Voorpost
Nieuwe Kerkstraat 81
3864EC Nijkerkerveen
033-2572766
Bekijk op de kaart >>
 

Contact

Op deze pagina vindt u alle contactgegevens van onze gemeente. Geadresseerde post graag versturen naar het genoemde postadres. Voor vragen en opmerkingen per e-mail of kopij voor de kerkbode kunt u gebruik maken van het contactformulier. We proberen uw vraag/opmerking zo spoedig mogelijk te beantwoorden. Weet u niet naar wie u uw vraag of opmerking moet versturen? Kies dan voor Scriba, vervolgens zal het bericht vanuit het Scribaat naar de juiste persoon verzonden worden.

Postadres

Nieuwe Kerkstraat 75
3864EC Nijkerkerveen

Bezoekadressen

Grote Kerk Nijkerkerveen

Nieuwe Kerkstraat 75
3864EC Nijkerkerveen
kerkrentmeesters@hervormdnijkerkerveen.nl

De Voorpost

Nieuwe Kerkstraat 81
3864EC Nijkerkerveen
devoorpost@hervormdnijkerkerveen.nl

E-mailadressen

In onderstaand overzicht zijn de belangrijkste emailadressen opgenomen. Indien u contact wilt met een vereniging o.id., kunt u de contactgegevens vinden via de pagina Gemeentewerk.

Beheerder De Voorpostdevoorpost@hervormdnijkerkerveen.nl
Diaconiediaconie@hervormdnijkerkerveen.nl
Kerkelijk Bureaukerkelijkbureau@hervormdnijkerkerveen.nl
Kerkrentmeesterskerkrentmeesters@hervormdnijkerkerveen.nl
Kopij Kerkbodekerkbode@hervormdnijkerkerveen.nl
Kosterkoster@hervormdnijkerkerveen.nl
Predikantpredikant@hervormdnijkerkerveen.nl
Scribascriba@hervormdnijkerkerveen.nl
Webmasterwebmaster@hervormdnijkerkerveen.nl

Contactformulier

Uw naam:
Uw e-mailadres:
Bericht aan:
Bericht:
SPAM controle:
© 2013-2020 Hervormde Gemeente Nijkerkerveen - Techniek, design & onderhoud: Edwin Rakhorst - Inloggen
Voor het optimaal gebruik van deze website, zijn er een aantal cookies geplaatst. Met het gebruik van deze website gaat u hiermee automatisch akkoord.