Pasen 2019: Wandel in de liefde

Of je nu regelmatig in de kerk komt, of dat dit de eerste keer is, je bent van harte welkom om Pasen met ons te vieren! Na de dienst staat er in De Voorpost (naast de kerk) een kopje koffie/ thee of een glaasje fris klaar.


Prikbord

(Overig)
Jongeren Gespreksgroep Nijkerkerveen


(Overig)
De leukste tienerclub van Nijkerkerveen!


08 maart 2019 om 19:30
Zangavond Johannes de Heer (Activiteit)


Kerkdiensten

26
mei
Ds. L.W. van der Sluijs
Aanvang: 09:30
Voorbereiding Heilig Avondmaal
26
mei
Ds. W.J Westland
Aanvang: 18:30
30
mei
Ds. L.W. van der Sluijs
Aanvang: 09:30
Hemelvaartsdag
02
jun
Ds. L.W. van der Sluijs
Aanvang: 09:30
Bediening Heilig Avondmaal
02
jun
Ds. L.W. van der Sluijs
Aanvang: 18:30
Dankzegging Heilig Avondmaal
Bekijk kerkdiensten overzicht >>
Kerkdienst terugluisteren >>

Adres

Grote Kerk Nijkerkerveen
Nieuwe Kerkstraat 75
3864EC Nijkerkerveen
Bekijk op de kaart >>
 
De Voorpost
Nieuwe Kerkstraat 81
3864EC Nijkerkerveen
033-2572766
Bekijk op de kaart >>
 

Contact

Op deze pagina vindt u alle contactgegevens van onze gemeente. Geadresseerde post graag versturen naar het genoemde postadres. Voor vragen en opmerkingen per e-mail of kopij voor de kerkbode kunt u gebruik maken van het contactformulier. We proberen uw vraag/opmerking zo spoedig mogelijk te beantwoorden. Weet u niet naar wie u uw vraag of opmerking moet versturen? Kies dan voor Scriba, vervolgens zal het bericht vanuit het Scribaat naar de juiste persoon verzonden worden.

Postadres

Nieuwe Kerkstraat 75
3864EC Nijkerkerveen

Bezoekadressen

Grote Kerk Nijkerkerveen

Nieuwe Kerkstraat 75
3864EC Nijkerkerveen
kerkrentmeesters@hervormdnijkerkerveen.nl

De Voorpost

Nieuwe Kerkstraat 81
3864EC Nijkerkerveen
devoorpost@hervormdnijkerkerveen.nl

E-mailadressen

In onderstaand overzicht zijn de belangrijkste emailadressen opgenomen. Indien u contact wilt met een vereniging o.id., kunt u de contactgegevens vinden via de pagina Gemeentewerk.

Beheerder De Voorpostdevoorpost@hervormdnijkerkerveen.nl
Diaconiediaconie@hervormdnijkerkerveen.nl
Kerkelijk Bureaukerkelijkbureau@hervormdnijkerkerveen.nl
Kerkrentmeesterskerkrentmeesters@hervormdnijkerkerveen.nl
Kopij Kerkbodekerkbode@hervormdnijkerkerveen.nl
Kosterkoster@hervormdnijkerkerveen.nl
Predikantpredikant@hervormdnijkerkerveen.nl
Scribascriba@hervormdnijkerkerveen.nl
Webmasterwebmaster@hervormdnijkerkerveen.nl

Contactformulier

Uw naam:
Uw e-mailadres:
Bericht aan:
Bericht:
SPAM controle:
© 2013-2019 Hervormde Gemeente Nijkerkerveen - Techniek, design & onderhoud: Edwin Rakhorst - Inloggen
Voor het optimaal gebruik van deze website, zijn er een aantal cookies geplaatst. Met het gebruik van deze website gaat u hiermee automatisch akkoord.